پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی به مناسبت فرارسیدن روز صنعت پتروشیمی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

متن پیام دکتر حجت الله برامکی یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی به مناسبت فرارسیدن روز صنعت پتروشیمی، به شرح زیر است :

 

 

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 

ذره را تا نبود همت عالی حافظ

طالب چشمه خورشید درخشان نشود

صنعت پتروشیمی با سابقه پنجاه ساله خود درکشور عزیزمان ایران، بی‌شک نقش مهمی را در توسعه و بستر رشد دیگر صنایع این مرزوبوم ایفا کرده است. ارتقای هرچه بیشتر صنعت پتروشیمی ذیل اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران، به یقین می تواند زمینه ساز رسیدن کشور به جایگاه واقعی خود در اقتصاد منطقه‌ای و حتی بین المللی باشد. تکمیل زنجیره ارزش در این صنعت مهم علاوه بر جلوگیری از خام فروشی نفت می‌تواند افزایش اشتغال پایدار و شکوفایی اقتصادی را در راستای اقتصاد مقاومتی به ارمغان آورد.

با نگاه ویژه دولت به این صنعت و برنامه ریزی‌های صورت گرفته می توان افق روشنی به خصوص برای سرمایه گذاران حوزه پتروشیمی ترسیم کرد. لذا ما در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با فراهم کردن زیر ساخت های لازم بنا داریم تا سهمی هرچند کوچک در راستای سربلندی و پیشرفت ایران عزیز داشته باشیم.

هشتم دی، روز صنعت پتروشیمی را به همه فعالان این عرصه به ویژه همکاران پرتلاشم در گروه PIIC تبریک عرض می کنم و برای ایشان موفقیت و سرافرازی آرزو می‌کنم.

 

حجت‌اله برامکی یزدی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی

keyboard_arrow_up