پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی به‌مناسبت هفته دولت و چهارم شهریور‌ ماه “روز کارمند”

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

حجت‌الله برامکی یزدی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در پیامی هفته دولت و چهارم شهریور ماه روز کارمند را تبریک گفت.

روز کارمند تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدف مقدس‌شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار متعال است، به ‌طور یقین موفقیت سازمان‌ها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متخصص، خلاق و مسئولیت‌پذیری است که همواره می‌کوشند تا در مسیر حرکت سازمان به سوی چشم‌اندازهای تعیین شده نقش موثری ایفا نمایند و بی‌شک هر تلاش مضاعف گامی بلند برای نیل به تعالی سازمان خواهد بود که در نهایت خودکفایی میهن عزیزمان را به دنبال خواهد داشت.

اینجانب این فرصت ارزشمند را غنیمت شمرده و روز کارمند را به تمام کارکنان شریف ایران و همکارانم در شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و شرکت‌های تابعه و هفته دولت که یادآور فداکاری‏‌های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است را نیز تبریک گویم.

بی‌شک همه ما می‌بایست با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری این شهیدان، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتارشان با تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی گام برداریم.

موفقیت شما عزیزان را، در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

keyboard_arrow_up