مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی با خانواده معظم شهید دیدار کرد

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

حجت‌الله برامکی یزدی به همراه جمعی از مدیران ارشد شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در منزل شهید والامقام علی آقاعبداللهی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای تکریم خانواده شهدا روز چهارشنبه 5 مهرماه حجت‌الله برامکی یزدی مدیرعامل PIIC، امیرحسین پهلوان عضو هیئت مدیره و جمعی از معاونین و مدیران ارشد با حضور در منزل شهید علی آقاعبداللهی با پدر و مادر این شهید بزرگوار دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی برامکی ضمن آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده آن شهید بزرگوار گفت: تکریم و احترام به خانواده‌های شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان وظیفه همگان است و اگر جانفشانی و ایثارگری این شهیدان نبود قطعا آرامش و امنیت کنونی وجود نداشت.

برامکی در ادامه افزود: شهیدان با ایستادگی، این نظام مقدس را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با ایثار خود، عزت و شرافت را برای ملت عزیز ایران به یادگار گذاشتند.

شهید جاویدالاثر علی آقاعبداللهی متولد 10 مهرماه 1369 در تهران است که در 23 دی‌ماه 1394 در دفاع از حریم عقیله بنی‌هاشم به دست تروریست‌های تکفیری در منطقه خان‌طومان سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

keyboard_arrow_up