سرپرست جدید شرکت پتروشیمی شیمی بافت منصوب شد

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

عصر امروز و با حضور حجت الله برامکی یزدی سرپرست شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و عبدالرضا حبیبی عضو هیات مدیره شرکت احمد دهقان به عنوان سرپرست شرکت پتروشیمی شیمی بافت منصوب شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی piic، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در آغاز مراسم معارفه سرپرست جدید شیمی بافت، ضمن تقدیر از زحمات ارسلان شهنی در دوران تصدی سرپرستی، شیمی بافت را از جمله مهم‌ترین شرکت‌های مجموعه piic دانست و گفت: امیدواریم با نیروی جوانی و خستگی ناپذیری که در آقای دهقان سراغ داریم، ایشان ارتقاء دهنده جایگاه این شرکت باشند. شیمی بافت از جمله مهم‌ترین دارایی های شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی محسوب می شود، امید داریم در دوره جدید در نتیجه کار تیمی، همدلی و همراهی خانواده شیمی بافت شاهد غلبه بر چالش‌های این شرکت از جمله تامین خوراک و مشکلات فنی در خطوط تولید باشیم.

برامکی در ادامه افزود: موضوع مهم دیگر توجه به آینده شرکت است. تنوع بخشی به محصولات از جمله تکالیفی است که ما اجرای آن را از آقای دهقان به عنوان متولی اداره شیمی بافت، انتظار داریم. باید آینده شیمی بافت را از هم اکنون بسازیم. چرا که تغییر در صنعت گریز ناپذیر است و نمی توان از آن عقب ماند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در پایان بورسی شدن شیمی بافت، به نتیجه رساندن پروژه‌های جاری در شرکت، حل مشکلات فنی در خطوط و افزایش تولید، در کنار حفظ حرمت و جایگاه نیروی انسانی را از جمله مهم‌ترین وظایف مجموعه مدیریتی شیمی بافت در این دوره دانست که باید برای آن برنامه ریزی دقیق انجام شود.

شایان ذکر است احمد دهقان با ۳۸ سال سن، دانش آموخته رشته مهندسی برق است. مدیرعاملی شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، عضویت در هیات مدیره شرکت پالایش نفت لاوان، حضور در شرکت ستاره نفت خلیج فارس به عنوان رئیس اداره مهدسی و کالا، حضور در شرکت بهره‌برداری و تعمیرات صبا ( متعلق به بنیاد مستضعفان) به عنوان مدیر بازرگانی و تدارکات از جمله مهم‌ترین سوابق سرپرست فعلی شیمی بافت محسوب می‌شود.

وی همچنین از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳ به عنوان مدیر پروژه برق، ابزار دقیق و تلکام، رئیس دفاتر فنی و مهندسی در فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی فعال بوده است

keyboard_arrow_up