دومین نشست مدیران تعالی شرکت‌های تابعه هلدینگ تاپیکو برگزار شد

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

دومین نشست مدیران تعالی شرکت‌های تابعه هلدینگ تاپیکو به میزبانی شرکت دوده صنعتی پارس روز شنبه21 مردادماه 1402 در شهر ساوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، دومین نشست مدیران تعالی شرکت‌های تابعه هلدینگ تاپیکو به میزبانی این شرکت در محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی کاوه شهر ساوه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست علی کدخداشهریاری مدیرعامل شرکت دوده صنعتی پارس ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، از حضور در جایزه تعالی EFQM و آغاز حرکت در مسیر تعالی ابراز خرسندی نمود و اظهار داشت: مدل تعالی انتخاب شده از بهترین مدلهاست زیرا در مورد ایجاد ساختارهای بهبود مستمر برای کسب و کار و ایجاد پتانسیل برای عملکرد بالاتر و متعالی است.

در ادامه  حامد مسینه‌اصل مدیر نظارت بر طرح‌ها و پروژه‌های تاپیکو با بیان چگونگی پیاده سازی مدل EFQM در شرکت‌های تابعه و تاکید بر تشکیل کمیته‌های تخصصی برای تعیین شاخص‌های یکسان و رویکردهای همسان جهت کلیه شرکت‌های تابعه گفت: نکته محوری در پیاده‌سازی مدل EFQM تسلط مدیران تعالی و مجریان طرح بر مفهوم مدل فوق، معیارها و زیر معیارها است.

احمد گذین مدیر برنامه‌ریزی راهبردی و همچنین مدیر تعالی شرکت دوده صنعتی پارس گفت: حضور در جایزه تعالی صنعت پتروشیمی که برای اولین‌بار است در شرکت دوده صنعتی پارس رخ می‌دهد باعث خشنودی و افتخار است، زیرا ثابت می‌کند که این صنعت در ایران به اصول پایداری، نوآوری و تعالی متعهد است و با رویکرد خوب و مناسبی که مدیریت شرکت نسبت به تعالی سازمانی دارد امیدواریم به عنوان یک شاخص در صنعت خود تبدیل شود.

گذین در ادامه افزود: روند فعالیت شرکت دوده صنعتی پارس به سمت خلق ارزش‌‌ بیشتر به ذینفعان است و با پایبندی و استمرار در این مسیر، امیدواریم به‌یاری خداوند سربلند باشیم.

در پایان این نشست بازدید از کارخانه دوده صنعتی پارس برای مدیران تعالی برگزار شد.

keyboard_arrow_up