دومین نشست تدوین برنامه تحول شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

دومین جلسه توجیهی تدوین سند تحول شرکت‌های تابعه با حضور مدیران عامل و مسئولان برنامه‌ریزی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، نشست تکمیل فرآیند تدوین برنامه تحول شرکت‌های تابعه با حضور حجت الله برامکی یزدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، امیرحسین پهلوان عضو هیئت مدیره و معاون توسعه کسب و کار، محمد قاسمی معاون مالی و سرمایه گذاری، مدیران عامل شرکت‌های زیر مجموعه و جمعی از مدیران مجموعه PIIC به میزبانی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی از تاریخ 16 لغایت 18 مرداد ماه 1402 در ساختمان این هلدینگ برگزار شد.

حجت الله برامکی یزدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در این نشست گفت: سال1402 سال تحول در شرکت‌های تابعه این هلدینگ بوده و ضرورت داشتن یک برنامه یکپارچه که باعث تغییر اساسی در این شرکت‌ها شود مستلزم تنظیم و تدوین سند تحول و برنامه‌های بلند مدت است.

برامکی افزود: اجرای سند تحول باید مجموعه را به نقطه مطلوبیت راهبردی برساند و این تغییرات بصورت عمیق انجام شود تا با برنامه‌ریزی بلند مدت ریل‌گذاری مناسب در جهت افزایش تولید و بهره‌وری، رشد درآمد و در نهایت شرایط سودآوری پایدار را شاهد باشیم.

سند تحول با دوازده محور در مجموعه‌های شستا با سه رویکرد یک‌ساله، دو ساله و پنج ساله با شاخص عملیاتی یک‌ساله تغییر، شاخص دو ساله تحول و شاخص کلیدی پنج ساله تعالی پیش‌بینی، تدوین و برنامه‌ریزی شده است.

 

keyboard_arrow_up