در جلسه سه جانبه شستا، رایتل و هلدینگ PIIC مطرح شد: توسعه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

شستا، رایتل و شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، در سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین برای توسعه هوش مصنوعی و هوشمندسازی مدیریت در هلدینگ PIIC همکاری می‌کنند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی؛ در این جلسه که با حضور محمدرضا حمیدی سرپرست معاونت نوآوری و اقتصاد دانش‌بنیان شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، یاسر رضاخواه مدیرعامل و محمدصادق کریمی عضو هیئت‌مدیره رایتل و حجت‌اله برامکی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC) برگزار شد، رضاخواه مدیرعامل رایتل با توجه به شکل گیری انقلاب صنعتی چهارم و نقش حوزه فناوری اطلاعات در این امر، عنوان کرد: در این راستا هدفگذاری لازم برای شرکت رایتل در حال انجام است. لذا با توجه به فرصت حضور رایتل در گروه شستا، در اولین گام همکاری با شرکتهای تابعه شستا را دنبال می‌کنیم.

همچنین مدیرعامل رایتل با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری هلدینگ PIIC، اظهار امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های موجود در رایتل و ایجاد همکاری و هم افزایی با مرکز نوآوری، شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی بزودی در امر هوشمندسازی مدیریت هلدینگ سرامد صنعت کشور شود.

در ادامه سرپرست معاونت نوآوری و اقتصاد دانش‌بنیان شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اشاره به شعار سال 1401 و اهمیت موضوع دانش بنیان، گفت: شستا در صدد است زیرساخت های تولید و اقتصاد دانش بنیان را در شرکت های تابعه تقویت کند.

حمیدی افزود: در راستای توسعه نوآوری در شستا و ایجاد هم افزایی بین شرکت های تابعه، برنامه های زیادی داریم که یکی از آنها همکاری رایتل و گروه PIIC است.

در ادامه، برامکی با تاکید بر هوشمند سازی مدیریت در هلدینگ PIIC گفت: توسعه حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در هلدینگ و شرکت های تابعه، در دستور کار این هلدینگ است و حتما با توجه به اصل هم افزایی و توانمندی موجود در رایتل همکاری با این شرکت مدنظر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC) افزود: افزایش بهره وری، بهبود عملکرد و ارتقا سطح سیاست گذاری و نظارت بر شرکت های تابعه از جمله دستاوردهای هوشمند سازی مدیریت در هلدینگ خواهد بود.

در این جلسه و پس از اعلام نیازمندی‌ها، مقرر شد؛ جزئیات نحوه همکاری بررسی و سپس در قالب تفاهم نامه امضا و اجرایی شود.

keyboard_arrow_up