جلسه معرفی مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در گروه صنعتی بارز برگزار شد

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در این نشست که با حضور مهندس جمال میرزایی مدیرعامل گروه صنعتی بارز و دکتر محمدرضا دادفرمدیر اجرایی مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران گروه صنعتی بارز و مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار و خدمات قابل ارائه توسط مرکز معرفی شد.

 

 

 

مدیرعامل گروه صنعتی بارز در مورد چالش های موجود در آن شرکت، نکات ارزنده ای را بیان کرد و به عارضه یابی عدم موفقیت در فعالیت های نوآورانه پرداخت و گفت: نوآوری می بایست در خدمت تولید و کاهش هزینه های تولید باشد تا بتواند به سودآوری صنعت کمک نماید. یکی از زمینه های همکاری مشترک بین مرکز نوآوری و گروه صنعتی بارز پیگیری اخذ گواهی دانش بنیانی برای تعدادی از محصولات این شرکت می باشد که توسط مهندسان و متخصصان گروه به تولید رسیده است.

همچنین دکتر محمدرضل دادفر بعنوان مدیر اجرایی مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، ضمن ابراز آمادگی برای تسهیل اخذ گواهی دانش بنیانی با گروه صنعتی بارز، دیگر خدمات مرکز نوآوری برشمرد و افزود: نیازسنجی از صنایع و شناسایی شرکت های دانش بنیان رافع نیاز و سرمایه گذاری در طرح ها و شرکت های دانش بنیان مرتبط با زنجیره ارزش شرکت های هلدینگ تاپیکو از دیگر خدمات ما به شرکت هاست.

دادفر افزود: مرکز نوآوری آمادگی دارد تا با بهره گیری از ظرفیت اکوسیستم نوآوری و دانش بنیان موجود در کشور نسبت به شناسایی راهکارهای کاهش هزینه های تولید محصولات لاستیکی با گروه بارز همکاری نماید.

در این جلسه مقرر شد پروژه ریکلیم لاستیک در راستای توسعه پایدار و اقتصاد چرخشی در گروه صنعتی بارز بصورت مشترک با مرکز نوآوری پیگیری شود. همچنین موضوع تامین سیلیکای رسوبی از شرکت های دانش بنیان مطابق با قیمت رقابتی و کیفیت استاندارد از دیگر برنامه های مشترک مرکز نوآوری و گروه بارز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در انتهای جلسه مقرر شد، پس از اعلام نیازهای فناورانه گروه صنعتی بارز، بازدیدی از کارخانجات گروه توسط کارگزاران نیازسنجی و شرکت های دانش بنیان بعمل آید و جلسات با مرکز تحقیقات این مجموعه برگزار شود.

keyboard_arrow_up