برگزاری جلسه عملکرد هلدینگ با حضور مدیران عالی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

جلسه بررسی عملکرد سال گذشته و برنامه عملیاتی شرکت های تابعه با حضور مدیران عامل شرکت ها و معاونین هلدینگ در محل هلدینگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، در این جلسه حجت الله برامکی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی بر لزوم تدوین برنامه های عملیاتی تحولی در شرکت های تابعه تاکید کرد.

وی افزود: مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری در سال جدید شرکت ها بر رشد تولید خود تمرکز نمایند و از طرفی نیز بزنامه های توسعه ای جدید را در تعامل با شرکت های دانش بنیان و فناور در سال جدید پیگیری و اجرا نمایند.

برامکی همچنین به راه اندازی مرکز نوآوری رادیناس در سال گذشته (سال تولید؛ اشتغال آفرین و دانش بنیان) اشاره کرد و گفت: هدف از راه اندازی مرکز نوآوری رادیناس در سال گذشته برمبنای حل مسائل فناورانه شرکت های تابعه و همچنین شناسایی فرصت های سرمایه گذاری برای ایجاد کسب و کارهای جدید در شرکت های تابعه در تعامل با شرکت های دانش بنیان و فناور  بوده است.

در این جلسه که همراه با ضیافت افطاری بود و تا پاسی از شب به طول انجامید، همه مدیران عامل شرکت های تابعه درخصوص اقدامات انجام شده در سال گذشته و برنامه های توسعه ای خود در سال جدید گزارشی ارائه نمودند.

keyboard_arrow_up