بازدید مدیرعامل تاپیکو از شرکت شیمیایی فرآورد قشم

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی؛ بابک افقهی در ادامه سفر خود به شهرستان بندر ماهشهر و حضور در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تاپیکو، از شرکت شیمیایی فرآورد قشم بازدید به‌عمل آورد.

افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در جریان این بازدید گفت: با توجه به لزوم افزایش بهره‌وری باید تلاش کنیم که با استفاده از پتانسیل‌های موجود در بازارهای داخلی و خارجی و همچنین افزایش ظرفیت تولید به تناسب نیاز بازار این مهم را محقق سازیم.

مدیرعامل تاپیکو ضمن اشاره به اهمیت استفاده از استراتژی‌های روزآمد بازرگانی، ایجاد ظرفیت‌های خلق ارزش برای آیندگان را از مهمترین اهداف شرکت‌ها در ابعاد توسعه بازار و محصول بر شمرد.

سرپرست شرکت شیمیایی فرآورد قشم نیز ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در شرکت و میزان تولید و فروش اظهار داشت: کارکنان این شرکت تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا ضمن تامین حداکثری نیاز بازار داخلی بتوانیم با ارتباط‌گیری مناسب، از ظرفیت‌های بازارهای بین‌المللی نیز بهره‌مند شویم و بهره‌وری خود را افزایش دهیم.

گفتنی است شرکت شیمیایی فرآورد قشم از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی است و در تولیدات صنایع پایین دست صنایع پتروشیمی در سایت یک منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی واقع شده است و فعالیت اصلی شرکت شیمیایی فرآورد قشم، تولید محصولات پلی اتیلن از جمله کیسه سه لایه پلی اتیلنی FFS،شیرینک وپالت است.

keyboard_arrow_up