بازدید سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه شرکت دوده صنعتی پارس

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

همزمان با سفر هیات دولت به استان مرکزی، دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا سرپرست وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بعنوان نماینده رئیس جمهور به همراه هیاتی، از کارخانه شرکت دوده صنعتی پارس در شهرک صنعتی کاوه شهرساوه بازدید کرد.

 

 

 

 

در این بازدید مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان ساوه ، دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا را همراهی کردند و مدیر کارخانه خلاصه‌ای از وضعیت کارخانه، محصولات تولیدی، ظرفیت، سهامداران و طرح نوسازی آن را مطرح کردند.
شایان ذکر است که تاکنون دو مرحله (فاز) از کارخانه دوده صنعتی پارس ایجاد شده و فاز سوم در قالب نوسازی تعدادی از رآکتورهای تولید دوده با دانش پایه فنی متخصصان دانشگاهی و صنعتی ایران در دست انجام است.

در جریان این بازدید، شریفلو مدیر کارخانه دوده صنعتی پارس با اشاره به چالش تامین نقدینگی گفت: تامین نقدینگی پروژه نوسازی از منابع بانکی جزء بزرگترین چالش‌ها و تاکنون این مهم به شکل مناسبی محقق نشده است.

وی افزود: برنامه توسعه این کارخانه در چهار فاز دیگر در زمین موجود طراحی شده و با موافقت سهامداران عمده و تامین نقدینگی امکان اجرای آن فراهم می شود.

شرکت دوده صنعتی پارس جزء زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی است.

keyboard_arrow_up