افزایش 491 درصدی سود عملیاتی پتروشیمی شیمی بافت در سال 1401

wysiwygدسته‌بندی: اخبار

شرکت پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ با ثبت رکوردی بی‌نظیر در سود عملیاتی، به افزایش ۴۹۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست یافت.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری، محصولات خود را معادل ۱۶/۹۶۲/۶۶۶ میلیون ریال را به فروش رسانده که نسبت به بودجه ۶ ماهه ۱۰۶درصد محقق شده است؛ همچنین سود خالص شرکت نسبت به بودجه ۶ ماهه نیز ۲۱۰ درصد افزایش داشته است.
هم افزایی دو سایت شرکت، بالا بردن بهره وری، اصلاح روشهای فروش، اصلاح سیاست خرید خوراک و مدیریت جریان نقدینگی با انعقاد قراردادهای فروش از یک سو و افزایش نرخ فروش محصولات از سوی دیگر از عمده دلایل دستیابی به این رکورد درآمدی می باشد.
مقداردرآمد بدست آمده پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال ماحصل برنامه‌ریزی و آینده‌نگری گروه مدیریتی و تلاشهای شبانه روزی پرسنل شرکت در این مدت می باشد که امروز به ثمر نشسته است.
پروژه ها و برنامه های اقدام پتروشیمی شیمی بافت در کوتاه مدت بهینه سازی فرآیند ، افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بوده و همچنین ساخت مخزن کروی و تغلیظ اسیدسولفوریک سایت۲ از برنامه های میان مدت و نیز تکمیل زنجیره ارزش و تولید محصولات جدید از پروژه های بلند مدت شرکت می باشد که با جدیت در حال پیگیری و انجام می باشد.

شایان ذکر است، شرکت پتروشیمی شیمی بافت جزء شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی است.

keyboard_arrow_up